Nasze zalety

Liderami naszego zespołu są osoby, które pracują w branży od ponad 20 lat.
Ich umiejętności oraz wiedza są jednym z najbardziej istotnych czynników, które decydują o sukcesie naszej firmy.

Inwestując w wysokie stany magazynowe, dajemy naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa względem ciągłości oraz pewności dostaw. Dzięki temu możemy zrealizować zamówienia od ręki.

Jesteśmy zespołem, który postawił sobie wysoko poprzeczkę. Stawiamy na profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb Klienta. Na tych filarach opieramy działanie naszej firmy.

Własny serwis dostawczy daje nam pełną niezależność oraz kontrolę nad dostawami. Terminowa i szybka wysyłka to nasz priorytet w dążeniu do jak najbardziej efektywnej oraz kompleksowej obsługi naszych Klientów.

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, dlatego nasz towar pochodzi tylko od certyfikowanych dostawców, którzy spełniając wszystkie wymogi, globalnie przyczyniają się do ciągłej regeneracji zasobów leśnych.

O firmie

Fokus Premium to ambitny zespół, złożony z ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

Dopasowując naszą ofertę indywidualnie do każdego klienta, kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców z Polski, Chile, Finlandii, Ukrainy, Chin posiadających wymagane atesty pozwalające na import do UE.

Nasze towary, którego odbiorcami są firmy z całego świata, dostarczamy do Klientów z branży meblarskiej, podłogowej, transportowej, budowlanej i nie tylko.
Utrzymywane wysokie stany magazynowe oraz własna flota transportowa, pozwalają nam na terminowe realizacje dostaw. Naszym głównym produktem handlowym jest sklejka, w różnych grubościach, rozmiarach i klasach, a także HDF, MDF, OSB, tektura, płyty wiórowe oraz pilśniowe.

Nad całością realizacji zamówień, czuwa nasza doświadczona oraz zaangażowana kadra, której priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Klienta.